рус укр

Збірні вантажі і етапи доставки

Збірні вантажі і етапи доставки

У малому і середньому бізнесах дуже затребувані вантажоперевезення як в межах країни, так і міжнародні. Найчастіше вантажі відправляють невеликими партіями для прискорення товарообігу та щоб уникнути "заморозки" вантажів і фінансових втрат. Існує таке поняття як збірні вантажі. Такі вантажі є різновидом вантажів, при яких товари перевозяться малими обсягами. Найбільшим попитом серед засобами перевезення є вантажні автомобілі, але також існує контейнерна перевезення морським і залізничним транспортом.

Які ж існують етапи доставки збірних вантажів?

1. Формуються замовлення від клієнтів

2. Відбуваються складські роботи - вантажі упаковуються, переупаковуються, маркуються і скануються. Робиться це все для сортування товару, щоб уникнути перевезення несумісних вантажів.

3. Об'єднання вантажів. Необхідно розділити товари на групи, які можуть спільно перевозитися. Після цього відбувається заповнення відсіків транспорту. Всі вантажі можна розподілити на такі категорії: надають агресивну дію і схильні до впливу ззовні, тобто вбирають вологу, порошаться, небезпечні вантажі, вантажі з запахом і тд.

4. Розробляється маршрут. Необхідно скласти максимально швидкий і вигідний одночасно маршрут. Важливо враховувати різні тонкощі - закриті ділянки для важкоатлетів, стан дороги, точки видачі вантажу та інше.

5. Формування документів для вантажів. Усі товари. які перевозяться, зобов'язані мати документацію. У документах вказані основні параметри такі, як специфіка, габарити, вартість оціночна, кількість і інформація про одержувача.

6. Митне оформлення. Це самий необхідний етап в міжнародних вантажоперевезеннях.

7. Доставка вантажу в точку видачі. Спираючись на документацію, весь вантаж доставляється в пункти отримання для подальшого зберігання або використання.

Організація доставки вантажів дуже важлива і необхідна процедура в міжнародних вантажоперевезеннях.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок